İçeriğe geç

Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Tokat

Servist Servis Tokat'ta Russell Hobbs airfryer: sapmalar ve destek hattı

Russell Hobbs airfryer garanti süresindeyse gövdesi açtırılmaz; Tokat adresi için gidilecek yeri Russell Hobbs hattı söyler.

Airfryer

Tokat Russell Hobbs airfryer: sapmalar

Hatta aynı ifadeler kullanılırsa görüşme kısalır.

  • Üst fan hareketsiz
  • Dokunmatik ekran ve süre tuşları tepkisiz
  • Sepet takılı, cihaz başlamıyor
  • Hazneden duman ve keskin koku
  • Sepet kaplaması kalkıyor
  • Çalışınca sigorta iniyor
  • Ses normalden yüksek
  • Isı yok, yemek çiğ kalıyor

Russell Hobbs airfryer'da duman ve yanık kokusunun olağan kaynağı ısıtıcıya sıçramış yağdır; aşırı ısı sigortası da bu yüzden atmış olabilir. Kaplaması kalkan sepet cihazdan bağımsız olarak yenilenebilir. Tutar yeni aletin etiket fiyatına yaklaşıyorsa yenileme de hesaba katılabilir. Sigortayı indiren alet prize yeniden takılmaz.

Bu sayfa sapmayı tanımaya yarar: belirtiler, olası sebepler, bakım. Aletin gideceği servis noktasını üretici belirler.

Aramadan önce

Gövde açılmadan
  • Cihaz duvara yaslanmasın; arkadan çıkan sıcak hava dağılmalıdır.
  • Hazne soğumadan suya girmesin; rezistans bölmesi ıslatılmasın.
  • Sepet ve kap her pişirmeden sonra yıkansın; dipte kalan yağ sonraki turda duman verir.
  • Yapışmaz kaplamaya metal maşa değmesin; temizlikte yumuşak sünger yeterlidir.

Üretici servisinin baktığı noktalar

Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.

  • Isıtıcı ve termik sigorta
  • Fan motoru
  • Dokunmatik panel ve kontrol kartı
  • Sepet emniyet anahtarı

Tokat adresinden üreticiye

Aramadan önce hazır olması gerekenler.

Üreticinin hattı Tokat adresini öğrendikten sonra iki yoldan birini gösterir: alet ya yakındaki bir yetkili noktaya bırakılır ya da kargoyla yollanır. Seçimi üretici yapar.

Tüketici hakları

Yetkisiz kişiye açtırılan alette garanti hakkı tartışmaya açılır. Süre dolana kadar onarım adresi üreticinin servisidir; uyuşmazlıkta TÜBİS kullanılır.

Onarıma değmiyorsa

Rakam yeni aletin fiyatına yaklaşıyorsa yenileme de bir seçenektir. Eski alet çöpe gitmez; Tokat için iki adres vardır: belediye toplama noktası ve elektronik mağazası kutusu.

Hazırlık

  • Ulaşılabileceğiniz saatler ve açık adres
  • Model ve seri etiketi (çoğunlukla tabanda ya da haznenin içinde)
  • Fatura ya da garanti belgesi; satış günü garantinin sürüp sürmediğini gösterir
  • Sapmanın başladığı gün ve hangi kullanımda ortaya çıktığı
  • Düşme, ıslanma, önceden açılma: aletin geçmişi

Russell Hobbs resmi hattı

Numara üreticinindir; Servist Servis'e ait değildir.

Bu aletler Servist Servis'in kapsamı dışında; onarımın ve garantinin adresi üreticinin hattıdır.

Marka
Russell Hobbs

Tokat için öbür sayfalar

Bölge ve alet üzerinden bağlı sayfalar.

Sık sorulanlar

Soruya basınca cevap açılır.

Tokat'ta Russell Hobbs airfryer için Servist Servis'e talep açılır mı?

Hayır; küçük aletler Servist Servis'in kapsamı dışındadır.

Russell Hobbs airfryer onarımı ve garantisi üreticidedir; Tokat adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.

Üreticiyi aramadan önce elde ne olmalı?

Model ve seri numarası (etiketten), satış belgesi ve sapmanın başladığı gün.

Bu üç bilgi hazırsa görüşme kısalır.

Tokat adresinden üretici arandığında süreç nasıl işler?

Hat önce modeli, ardından Tokat adresini sorar; sonra aletin Tokat içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.

Seçimi üretici yapar.

Russell Hobbs airfryer hangi sapmalarla sık karşılaşılır?

Sık görülenler: çalışınca sigorta iniyor; ses normalden yüksek; ısı yok, yemek çiğ kalıyor; üst fan hareketsiz.

Bir kısmı düzenli temizlikle normale döner; kontrollerden sonra sürüyorsa üreticinin servisine başvurulur.

Onarımın tutarı kimden ve ne zaman öğrenilir?

Rakamı, aleti açan üretici servisi koyar.

Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre dolduysa inceleme bitince bir rakam çıkar, bu rakam yeni aletin etiket fiyatıyla kıyaslanabilir.

Onarılan aletin garantisini kim verir?

Onarımı yapan üretici servisi kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.

Yeni alette yasal süre fatura gününden sayılır.