İçeriğe geç

Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Balıkesir

Servist Servis Balıkesir'de Russell Hobbs airfryer: sapmalar ve destek hattı

Russell Hobbs airfryer Servist Servis'in kapsamı dışındadır; Balıkesir adresindeki aletin onarımı Russell Hobbs servisindedir. Hattın numarası bu sayfada.

Airfryer

Balıkesir Russell Hobbs airfryer: sapmalar

Hatta aynı ifadeler kullanılırsa görüşme kısalır.

  • Üst fan hareketsiz
  • Dokunmatik ekran ve süre tuşları tepkisiz
  • Sepet takılı, cihaz başlamıyor
  • Hazneden duman ve keskin koku
  • Sepet kaplaması kalkıyor
  • Çalışınca sigorta iniyor
  • Ses normalden yüksek
  • Isı yok, yemek çiğ kalıyor

Russell Hobbs airfryer'da duman ve yanık kokusunun olağan kaynağı ısıtıcıya sıçramış yağdır; aşırı ısı sigortası da bu yüzden atmış olabilir. Kaplaması kalkan sepet cihazdan bağımsız olarak yenilenebilir. Tutar yeni aletin etiket fiyatına yaklaşıyorsa yenileme de hesaba katılabilir. Sigortayı indiren alet prize yeniden takılmaz.

Bu sayfa sapmayı tanımaya yarar: belirtiler, olası sebepler, bakım. Aletin gideceği servis noktasını üretici belirler.

Aramadan önce

Gövde açılmadan
  • Sepet ve kap her pişirmeden sonra yıkansın; dipte kalan yağ sonraki turda duman verir.
  • Yapışmaz kaplamaya metal maşa değmesin; temizlikte yumuşak sünger yeterlidir.
  • Cihaz duvara yaslanmasın; arkadan çıkan sıcak hava dağılmalıdır.
  • Hazne soğumadan suya girmesin; rezistans bölmesi ıslatılmasın.

Üretici servisinin baktığı noktalar

Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.

  • Isıtıcı ve termik sigorta
  • Fan motoru
  • Dokunmatik panel ve kontrol kartı
  • Sepet emniyet anahtarı

Balıkesir adresinden üreticiye

Aramadan önce hazır olması gerekenler.

Görüşmede iki bilgi istenir: belirtinin kısa tarifi ve Balıkesir adresi; yönlendirme bu ikisine dayanır.

Tüketici hakları

Yetkisiz kişiye açtırılan alette garanti hakkı tartışmaya açılır. Süre dolana kadar onarım adresi üreticinin servisidir; uyuşmazlıkta TÜBİS kullanılır.

Onarıma değmiyorsa

Kablosuz süpürge ve robot bataryası evsel çöpe karışmamalı; Balıkesir içinde atık pil kutularına bırakılır.

Hazırlık

  • Model ve seri etiketi (çoğunlukla tabanda ya da haznenin içinde)
  • Fatura ya da garanti belgesi; satış günü garantinin sürüp sürmediğini gösterir
  • Sapmanın başladığı gün ve hangi kullanımda ortaya çıktığı
  • Düşme, ıslanma, önceden açılma: aletin geçmişi
  • Ek parçalar (şarj aleti, hazne, süzgeç) eksiksiz mi

Russell Hobbs resmi hattı

Numara üreticinindir; Servist Servis'e ait değildir.

Bu aletler Servist Servis'in kapsamı dışında; onarımın ve garantinin adresi üreticinin hattıdır.

Marka
Russell Hobbs

Sık sorulanlar

Soruya basınca cevap açılır.

Balıkesir'de Russell Hobbs airfryer için Servist Servis'e talep açılır mı?

Hayır; küçük aletler Servist Servis'in kapsamı dışındadır.

Russell Hobbs airfryer onarımı ve garantisi üreticidedir; Balıkesir adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.

Üreticiyi aramadan önce elde ne olmalı?

Model ve seri numarası (etiketten), satış belgesi ve sapmanın başladığı gün.

Bu üç bilgi hazırsa görüşme kısalır.

Balıkesir adresinden üretici arandığında süreç nasıl işler?

Hat önce modeli, ardından Balıkesir adresini sorar; sonra aletin Balıkesir içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.

Seçimi üretici yapar.

Russell Hobbs airfryer hangi sapmalarla sık karşılaşılır?

Sık görülenler: ses normalden yüksek; ısı yok, yemek çiğ kalıyor; üst fan hareketsiz; dokunmatik ekran ve süre tuşları tepkisiz.

Bir kısmı düzenli temizlikle normale döner; kontrollerden sonra sürüyorsa üreticinin servisine başvurulur.

Onarımın tutarı kimden ve ne zaman öğrenilir?

Rakamı, aleti açan üretici servisi koyar.

Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre dolduysa inceleme bitince bir rakam çıkar, bu rakam yeni aletin etiket fiyatıyla kıyaslanabilir.

Onarılan aletin garantisini kim verir?

Onarımı yapan üretici servisi kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.

Yeni alette yasal süre fatura gününden sayılır.